„Neroart“ – komercinė produktų fotografija verslui

Komercinė produktų fotografija

Kaunietis fotografas Nerijus Talandis specializuojasi komercinės produktų fotografijos srityje. Jo svetainėje neroart.lt galite rasti daugybę kokybiškų, pačių įvairiausių produktų fotografijų pavyzdžių.

„Fotografuoju viską, kuo prekiauja mūsų prekybininkai – pradedant drabužiais, kosmetika, baigiant maisto produktais ar juvelyriniais gaminiais“, – sako talentingasis fotografas.

http://pradinisimpulsas.lt/wp-content/uploads/2021/02/neroart-1.jpg

„Kiekvienam fotografuojamam produktui skiriu individualų asmeninį dėmesį: parenku tinkamiausią apšvietimą, foną bei kampą, stengdamasis kūrybiškai pabrėžti jo išskirtines savybes. Naudoju profesionalią įrangą, leidžiančią kurti maksimaliai kokybiškas, aukštos rezoliucijos fotografijas. Tai itin aktualu kuomet produktų nuotraukos naudojamos reklaminėje spaudoje: didelio formato plakatuose, kataloguose, firminėje įmonės aprangoje ar suvenyruose.”

Komercinės fotografijos užsakymo procesas

„Nors gyvenu ir dirbu Kaune, bendradarbiauju su verslininkais visoje Lietuvoje. Klientams susisiekus telefonu ar el.paštu, pirmiausiai paprašau atsiųsti produktų pavyzdžius. Aptarę techninines bei komercines detales, su kauniečiais užsakovais dažniausiai susitinkame gyvai, kuomet atveža savo produktus fotografavimui. Užsakovai iš kitų miestų, produktus atsiunčia paštu, per kurjerių tarnybas ar autobusų siuntomis. Abiem atvejas bendradarbiavimas vyksta greitai ir sklandžiai. Nufotografuotas prekes patogiausiu logistikos būdu grąžinu užsakovams atgal.”Komercinės fotografijos įkainiai

„Vienas aktualiausių klausimų yra mano paslaugų įkainiai. Dirbu tiek su didelėmis įmonėmis, turinčiomis platų produktų pozicijų spektrą, tiek su individualiais asmenimis, smulkaus verslo atstovais, įvairaus segmento prekių elektroninių parduotuvių savinininkais. Todėl kiekvienu atveju komercinės fotografijos įkainis yra individualus, nes skiriasi klientų poreikiai ir užklausos mąstas. Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl kaina priklauso nuo laiko sąnaudų ir kitų faktorių. Visus šiuos aspektus aptariame pirminiame bendradarbiavimo procese, kuomet pamatęs produktą bei įvertinęs užklausos kompleksiškumą, pateikiu savo komercinį pasiūlymą užsakovui.“

 

Komercinės fotografijos paslaugas savo verslui galite užsakyti susisiekdami šiais kontaktais:

Nerijus Talandis
Tel.+37060979993
info@neroart.lt
www.neroart.lt