Viešinimo paslauga

viesinimo paslauga pradinisimpulsas.lt

Internetinėje svetainėje “Pradinis impulsas” teikiamos viešinimo paslaugos e. prekybos verslui. Publikuojame straipsnius apie e. komerciją, naujai susikūrusias ar jau veikiančias elektronines parduotuves ir asmenis, teikiančius paslaugas e. prekybai. Ši turinio rinkodaros priemonė yra veiksmingas būdas pasiekti tikslinę auditoriją, ieškančią prekių ir paslaugų, padedančių auginti e. prekybos verslą. Portale pradinisimpulsas.lt renkasi asmenys, ieškantys ekspertinių žinių ir įkvėpimo e. komercijos startui. Mūsų organizuojamų e. prekybos mokymų dalyviai nuolat ieško paslaugų, susijusių su e. prekybos verslu, kurio reikia šiuo momentu ir ateityje. Labai svarbu, kad ši viešinimo forma suteikia ir SEO naudą, nes publikuojama ilgalaikė išorinė nuoroda pagerina reklamuojamos svetainės pozicijas paieškos sistemose, taip pat interneto adreso reitingus.

Viešinimo paslauga „Verslo istorijos“

Rubrikoje „Verslo istorijos“ publikuojame straipsnius apie naujai susikūrusias ar seniai veikiančias elektronines parduotuves, paslaugų teikimo įmones, maisto įstaigas ir pan. Savo vystomo verslo istoriją gali viešinti bet kuris, norintis papasakoti apie save platesnei auditorijai, surasti partnerių ar bendraminčių. Prekybininkai straipsnyje gali paskelbti tiekėjų paiešką, o gamintojai – jų produkcijos platintojų ir e. parduotuvių, norinčių prekiauti jų produkcija.

Viešinimo paslauga „Paslaugos e. verslui“

Rubrikoje „Paslaugos e. verslui“ publikuojami informaciniai straipsniai, pristatantys lankytojams ekspertus ir profesionalias paslaugas e. komercijos sektoriui teikiančius asmenis. Ši paslauga aktuali, jei esate: programuotojas, grafikos dizaineris, SEO specialistas, tekstų kūrėjas, redaktorius, produktų fotografas, rinkodaros specialistas, WEB projektų vadovas. Nesvarbu, ar esate įmonė, ar laisvai samdomas specialistas, viešinimo paslauga suteikia galimybę išsamiai pristatyti teikiamas paslaugas čia susirinkusiai savo tikslinei auditorijai.

Viešinimo paslauga „Influenceriai“

Rubrikoje „Influenceriai“ viešinama informacija apie asmenis, veikiančius kaip asmeninis prekės ženklas. Šiuolaikiniame e. komercijos pasaulyje influenceriai (liet. nuomonės formuotojai) glaudžiai susiję su e. prekybos verslu. Valdydami įvairaus dydžio sekėjų grupes, influenceriai padeda elektroninių parduotuvių savininkams ar produktų gamintojams auginti verslą ir pardavimus. Viešinimo paslauga tinka mikro ir makroinfluenceriams, norintiems pristatyti asmeninį prekės ženklą, veiklos sritį ir užmegzti bendradarbiavimą su e. komercijos atstovais.

Viešinimo paslaugą sudaro:

400–800 žodžių apimties straipsnis, 3–6 nuotraukos, vaizdo įrašas. Taip pat skelbiami kontaktiniai duomenys: e. paštas, telefono numeris, nuoroda į soc. tinklus ir interneto svetainės adresas.

Viešinimo paslaugos nauda:

  • ilgalaikė išorinė nuoroda į jūsų svetainę, suteikianti teigiamos įtakos SEO parametrams;
  • turinio publikavimas tiesiogiai tematiką atitinkančioje svetainėje;
  • tikslinės auditorijos dėmesys;
  • žinomumo didinimas;
  • klientų paieška;
  • partnerių paieška.

Viešinimo paslaugos kaina:

  • paruošto straipsnio įkėlimas su aktyvia nuoroda – 39 Eur.
  • straipsnio parengimas ir įkėlimas su aktyvia nuoroda – 69 Eur.