Mentorystė

Mentorystė – tai procesas, kuriame mentorius žengia koja kojon su klientu (mentee), jį palaiko, išklauso bei dalijasi savo paties patirtimi bei ekspertinėmis žiniomis, siekiant suteikti įvairiapusę pagalbą jo veikloje. Tokiu būdu užmezgamas glaudus ryšys ir abi pusės sulaukia pozityvių rezultatų. 

Mentorė Alma Užusienė

Esu Alma Užusienė, mentorė, kuriai labiau rūpi ne pasidalyti savo patirtimi ir įkvėpti, tačiau išgirsti bei suprasti savo mentee. Esu visada pasiruošusi atvirai išklausyti ir įsigilinti į pašnekovo patirtį. Mentoriavimo praktikoje vadovaujuosi abipusės pagarbos ir atviro bendradarbiavimo principais.

Mentorystės sritys

Sritys kuriose teikiu mentorystės paslaugas: e. komercija, verslo pradžia ir vystymas, verslo idėjos analizė, skaitmeninė rinkodara, startuolių kūrimas, viešieji ryšiai, SEO.

Mentorystės paskirtis

Profesinėje veikloje esu turėjusi nemažai darbinių bei asmeninių iššūkių, ir iš jų pasisėmusi naudingų įžvalgų bei pamokų, kuriomis noriai dalijuosi su savo mentee, jei yra tam poreikis.

Mentorystė padeda ne tik perteikti pašnekovui reikiamas verslo žinias, bet ir motyvuoja stiebtis aukštyn, kad ir kokioje srityje būtų norima siekti rezultatų.

Dažnai mentorystės sesijos padeda išjudėti iš stagnacijos stadijos, ieškoti tinkamų būdų pradėti veikti. Kartais tereikia mažos paskatos ir pagalbos iš išorės šiandien, palaikymo žengiant pirmuosius žingsnius, kad įvyktų dideli dalykai rytoj.

Mentorystės projektai

Esu Inovacijų agentūros (Versli Lietuva) Verslo mentorių tinklo narė. Išsamesnę informaciją rasite čia. Susisiekime ir pasikalbėkime. Tikiu, kad per žmogiškąjį ryšį ir abipusį bendradarbiavimą įvyksta stebuklai!