Nisadena – prekės ženklas, įkvėptas miego architektūros

Nisadena – Lietuvoje įkurtas prekės ženklas, įkvėptas miego architektūros. Inovatyvios kūrėjos pristato su meile kurtą Home Smart Casual elegantišką laisvalaikio aprangą namams ir miegui. Šie išskirtiniai namų drabužiai yra skirti moterims, kurios trokšta mėgautis savo autentiškumu, tad nenuostabu, kad prekės ženklo atsiradimo istorija taip pat autentiška.

„Kartą paklausiau dabar jau suaugusio sūnaus apie jo gražiausius vaikystės prisiminimus. Pasirodo, atmintyje jam išliko savaitgalio rytai, kai ateidavau į virtuvę su pižama. Tai buvo lyg nebylus ženklas, pranešantis, kad šiandien niekas niekur neskubės, kad laukia ramūs, lėti pusryčiai ir buvimas su šeima,“ – pasakoja prekės ženklo Nisadena įkūrėja.

„Štai taip, atrodytų, įprastas ir kasdienis drabužis gali tapti jaukumo simboliu, lydinčiu nuo vaikystės. O man pižama visuomet buvo kur kas daugiau nei drabužis. Tai lyg atidus ir rūpestingas žvilgsnis į save, dėmesys savo poreikiams ir aplinkos, KURIOJE GERA, kūrimas.

Švelniai perjungti save iš aktyvaus paros meto į ramųjį.

Apgaubti kūną elegancija ir jaukumu, prieš panyrant į patalus, sapnus, poilsį.

Jaustis tiek pat komfortiškai miegamajame kaip ir virtuvėje, terasoje ar net sveikinantis su netikėtai užsukusiu bičiuliu.

Išreikšti savo moteriškumą rafinuotai ir subtiliai.“

Nisadena remiasi daugialype moters prigimtimi ir siūlo keturias skirtingas naktinių drabužių kolekcijas: PIETŲ, RYTŲ, ŠIAURĖS ir VAKARŲ. Kiekviena kolekcija yra įkvėpta skirtingos pasaulio šalies ir suteikia galimybę atrasti savo unikalumą. Pasirinkdamos Nisadena naktinį drabužį, moterys gali jaustis patogiai ir stilingai ne tik miegant, bet ir leidžiant laisvalaikį namuose.

„Ėmusi ieškoti tokius reikalavimus atitinkančių miego drabužių, pamažu atvėriau nepaprastai įdomų, spalvingą ir vertą pažinti MIEGO pasaulį. Nuo miego higienos iki seksualinių santykių puoselėjimo praktikų ar nemigos problemų analizės. Tačiau apie tai vėliau, – pasakojimą tęsia Nisadena atstovė.“

„Dabar kviečiu jus pažinti mano ilgai puoselėta ir brandintą prekės ženklą NISADENA. Tai – elegantiška laisvalaikio apranga namams ir miegui. Nuoširdus, moteriškas LINKĖJIMAS SAU GERO. Itališko šilko deriniai skirtingoms tarsi pasaulio kryptys moterims. ŠIAURĖ – vertinančioms funkcionalų komfortą ir skandinavišką ramybę; PIETŪS – norinčioms kurti grožį aplink save; RYTAI – toms, kurioms artimas dvasingumas ir ritualai; VAKARAI – pamėgusioms vakarietišką šurmulį.“

Parduotuvėje www.nisadena.lt rasite ir kitų su miego ritualais susijusių prekių. Nisadena prekės ženklo kūrėjos linki jums ramaus miego ir žvalaus, džiaugsmingo ryto.