Lastone.lt – prekės visai šeimai

Išskirtinėmis ir kokybiškomis prekėmis vaikams bei šeimai prekiaujanti el. parduotuvė Lastone.lt savo veiklą pradėjo 2021 metais. Žengtį šį žingsnį jos įkūrėjai ryžosi karantino metu, susiklosčius aplinkybėms kuomet jiems, kaip ir daugeliui, atsirado daugiau laiko pildyti senas svajones. 

Turėjo patirties el.prekyboje

“Ne vienerius metus sukomės elektroninėje prekyboje įvairiose platformose, tokiose, kaip Ebay, tačiau visada buvo noras turėti savo elektroninę parduotuvę, tad atsiradus daugiau laiko ir galimybių pabandėme ją sukurti. Nuosavos el.parduotuvės vystymo specifika skiriasi nuo prekybos didelėse prekyvietėse, tad kai kurių el.prekybos niuansų teko mokytis iš pagrindų. Kadangi esame dar nuėję tik porą žingsnių nuo starto, sunkumų atsiranda nemažai, daug dalykų vis dar atrodo painūs. Išskirti vieno konkretaus negalėtume, tačiau stengiamės tobulėti – daug domimės, mokomės, renkame informacija ir taip bandome judėti į priekį.”

Prekių asortimentas artimas šeimos poreikiams

“Pasirinkome prekiauti įdomiomis prekėmis vaikams ir šeimai, nes toks asortimentas artimas mūsų šeimos poreikiams. Turime du mažamečius vaikus, tad surasti kokybišką ir išskirtinę produkciją buvo aktualu ir mums patiems. Visas prekes testuojame šeimos rate ir pardavinėjame tik tai, kas atitinka pačių kokybės lūkesčius bei patinka mūsų vaikams. Taip pat, be galo džiaugiamės galėdami pasidalinti savo atradimais su el.parduotuvės  Lastone.lt klientais.”

El. prekybos galimybės motyvuoja veikti

“Turint nuosavą elektroninę parduotuvę, labiausiai mus žavi šio verslo specifika bei galimybės. Esame patenkinti, kad kasdien augame, ne tik  kaip verslas, bet ir kaip asmenybės, daug mokomės ir tobulėjame. Tai motyvuoja veikti ir vystyti naujai įkurtą šeimos projektą. Kaip žinia, el.prekybos verslo pradžia ne visada lepina itin dideliu užsakymų kiekiu, tačiau didžiausią pasitenkinimą kelia teigiami sugrįžtančių klientų atsiliepimai ir jų džiaugsmas mūsų prekėmis.”