Fotografė ir gyvenimo būdo turinio kūrėja Erika Juoskienė

Fotografė ir gyvenimo būdo turinio kūrėja Erika Juoskienė gali teisėtai vadintis turiningo gyvenimo būdo ambasadore, nes jos gyvenimas išties turiningas ir aktyvus. Žavi moteris yra ne tik talentinga fotografė, bet ir vardinių drabužių išparduotuvės ambasadorė, mados žinovė bei aistringa keliautoja. Išbandydama ir vystydama daug įdomios veiklos, Erika nepasilieka įspūdžių tik sau, bet noriai dalijasi gyvenimo akimirkomis socialiniuose tinkluose. Per kelerius metus jai pavyko pritraukti tūkstantinį sekėjų būrį, o savo veiklų bagažą papildyti dar vieną – nuomonės formuotojos – veikla. Auditorija, kurios didžiąją dalį sudaro moterys, žavisi jos profesiniais pasiekimais fotografijos srityje, nuoširdžia asmenybe ir subtiliu humoro jausmu.

Informacija reklamos užsakovams

Atstovaujate įmonei, prekės ženklui ar nuosavam verslui ir norite užmegzti bendradarbiavimo ryšius su nuomonės formuotoju? Susisiekite tiesiogiai su nuomonės formuotoja žemiau nurodytais kontaktais.

Nuomonės formuotoja: Erika Juoskienė
Soc.tinklas: „Facebook“, „Instagram“
Kategorija: gyvenimo būdas, fotografija, kelionės, mada-grožis, augintiniai, aktyvus laisvalaikis.
Sekėjų skaičius: 3460
Paskyros adresas: 
Instagram: @ericute_91
Facebook: EAfotografija
Auditorija: 70 % moterų, amžiaus grupė 20–25 m.
Šūkis: Turiningo gyvenimo būdo ambasadorė.
Kontaktai: EAbraityte@gmail.com, „Instagram“ žinutės.

Pokalbis su fotografe, turiningo gyvenimo būdo ambasadore Erika Juoskiene

Kada pradėjote veiklą soc. tinkluose?

Aktyviau kurti „Instagram“ turinį pradėjau nuo 2019 metų.

Kaip prisistatote ir kodėl pasirinkote šią sritį?

Manau, galėčiau drąsiai save vadinti turiningo gyvenimo būdo ambasadore, nes esu veikli ir turiu platų interesų ratą. Neapsiriboju viena veikla, pvz., esu fotografė ir viena iš vardinių drabužių išparduotuvės „DB Outlet“ ambasadorių. Šių veiklos rūšių derinimas padeda išreikšti save, kurti ir dalytis kokybišku turiniu su sekėjais socialiniuose tinkluose. Fotografija ir domėjimasis mada suteikia galimybių įgyvendinti įvairiausias idėjas siekiant geriausios kokybės.

Kas labiausiai patinka ir žavi būnant nuomonės formuotoja?

Mane labiausiai žavi tai, kad galiu susipažinti su naujais žmonėmis, galimybė išbandyti paslaugas ir prekes, kurių apžvalga galiu pasidalyti su savo sekėjais. 

Su kokiais iššūkiais susiduriate šioje veikloje?

Siekiu, kad mano kuriamas turinys patiktų ne tik man pačiai, bet ir būtų įdomus kitiems.

Kas, Jūsų nuomone, Jūsų sekėjus skatina Jus sekti?

Manau, kad mane seka dėl atvirumo, nuoširdumo, humoro jausmo, nes nevengiu įkelti ir juokingų nuotraukų, pvz., prieš ir po.

Kokį turinį labiausiai mėgstate kurti?

Labai mėgstu keliones, todėl mano paskyroje galite rasti daug įspūdžių iš kelionių ir patarimų keliaujant, aktyvaus laisvalaikio akimirkų, fotosesijų užkulisių, linksmų „reelsų“.

Su kokiais prekės ženklais siekiate bendradarbiauti?

Esu atvira įvairiems pasiūlymams, bet labiausiai būčiau linkusi bendradarbiauti su tais prekiniais ženklais, kurių produktai ar paslaugos būtų įdomūs man ir naudingi mano sekėjams.