Namų energetika

Visi trokštame namuose jaustis patogiai ir jaukiai. Vis dėlto kartais atrodo, kad pasirūpinome tinkamais baldais, dailiu interjeru, tačiau jaukumo jausmo kaip nėra taip nėra. Problema gali slypėti namų energetikoje, kurią susikurti visai nesudėtinga. Remiantis tradicine fengšui filosofija, namų energetiką kuria šeši daiktai: veidrodžiai, varpeliai, žvakės, vanduo, gėlės ir kristalai. Šių daiktų derinys turėtų pritraukti teigiamus dalykus ir sėkmę namams, užtikrinti juose jaukumą bei harmoniją.

Gėlės namuose

Beveik kiekvienuose namuose rasime kambarinių augalų ir jie čia atsidūrė tikrai ne šiaip sau. Rinkdamiesi augalą namams nesivaikykite mados tendencijų, pasistenkite pajausti, kuris augalas yra jums tinkamas. Galima augalą paliesti ir minutei užsimerkus susikaupti, kad pajustumėte, kokią energiją jis skleidžia.

Taip pat galima namų energiją pagyvinti ir skintomis gėlėmis, tačiau vos joms pradėjus vysti, gėles būtina išmesti. Priešingu atveju pakis energijos tėkmės kryptis – ji iškeliaus iš namų.

Žvakių liepsna

Remiantis rytų pasaulėžiūra, žvakės liepsna parodo žmogui gyvenimo kelią, saugo nuo neigiamos energijos ją sudegindama. Juk ne veltui prie sergančio ligonio nuo seno yra degamos žvakelės, o žvelgdami į liepsną atsipalaiduojame, atsikratome streso. Namų energijai sukurti galima rinktis aromatines žvakes, kurios savo liepsna paskleidžia ir malonų aromatą, energetiškai apvalo namus.

Vanduo namuose

Apie vandens skleidžiamą energiją tikriausiai nereikia ir minėti – juk tai mūsų pasaulio pagrindas. Dėl to jis turėtų atsirasti ir namuose. Tam puikiai tinka akvariumo įrengimas: čia džiugins ne tik pats vanduo, bet ir gyvybė jame. Taip pat vandens elementą puikiai gali atstoti paveikslas ar drobė su povandeninio pasaulio ar jūros pakrantės motyvu.

Kristalai

Šis akcentas namuose sutinkamas rečiau, bet jei norite užtikrinti puikią namų energetiką apie kristalus tikrai verta pamąstyti. Kristalai yra laikomi laidininku tarp dviejų pasaulių, todėl naudojami įvairioms magiškoms apeigoms, ritualams. Kasdieniame gyvenime kristalas gali būti stilinga namų interjero detale. Jį patogu laikyti ant darbo stalo – žvilgsnis į kristalą padeda susikaupti, susidėlioti mintis, priimti tinkamus sprendimus.

Varpelis

Įvairūs varpeliai yra laikomi teigiamos energijos laidininkais, harmonijos simboliais. Jie turėtų būti kabinami virš durų ar netoliese jų – taip varpelis praneš šeimininkams apie svečius, o taip pat atbaidys neigiamą energiją ir neleis jai peržengti namų slenksčio.

 

Bendraukime Facebook ir Instagram.