Turiningo gyvenimo būdo ambasadorė Karolincike

Aktyvų ir įvairiapusišką gyvenimo būdą propaguojanti Karolina prisistato kaip turiningo gyvenimo būdo ambasadorė, kadangi jos pomėgių ir veiklos spektras išties platus. Socialiniame tinkle „Instagram“ žinoma kaip Karolincike, nuomonės formuotoja savo gyvenimo akimirkomis dalijasi su daugiau nei dešimties tūkstančių sekėjų auditorija. Ji domisi mada, grožiu, kelionėmis ir pačiu gyvenimu, tad kuria ir reguliariai savo paskyroje publikuoja įvairų ir įdomų turinį.

influencere karolincike

Informacija reklamos užsakovams

Atstovaujate įmonei, prekės ženklui ar nuosavam verslui ir norite užmegzti bendradarbiavimo ryšius su nuomonės formuotoju? Susisiekite tiesiogiai su nuomonės formuotoja žemiau nurodytais kontaktais.

Nuomonės formuotoja: Karolincike

Soc. tinklas: „Instagram“

Kategorija: mada, grožis, gyvenimas, kelionės.

Sekėjų skaičius: 10 100

Auditorija: 66,6 % moterys 25–34 m.

Paskyros adresas: „Instagram“: @karolincike

Šūkis: Turiningo gyvenimo būdo ambasadorė.

Kontaktai: k.gogaite@gmail.com, „Instagram“ žinutės.

nuomones formuotoja karolincike

Pokalbis su turiningo gyvenimo būdo ambasadore Karolina

Kada pradėjote veiklą soc. tinkluose?

Pirmąją nuotrauką įkėliau labai seniai, vėliau į stories keldavau taip pat tik nuotraukas, o kalbėti „Instagram“ pradėjau gal tik 2018 metais, kai dariau pirmąją reklamą. Apskritai, man „Instagram“ buvo tik eksperimentas, kadangi dirbu marketingo srityje. Tai buvo „sportinis“ interesas – kaip greitai su turimomis žiniomis iškelsiu savo paskyrą ir surinksiu sekėjų.

Kaip save pristatote ir kodėl pasirinkote šią sritį?

Save pozicionuoju kaip turiningo gyvenimo būdo ambasadorę, nes to, kuo domiuosi, negalima įsprausti į vieną sritį. Visą gyvenimą esu labai smalsi ir man įdomu VISKAS, todėl nespraudžiu savęs į rėmus. Labai mėgstu keliones, keliauju bent 3–4 kartus per metus, o kartais ir daugiau, todėl mano paskyroje galima rasti daug kelionių įspūdžių.

Kas labiausiai patinka ir žavi būnant nuomonės formuotoja?

Dėmesys  – neslėpsiu, mėgstu dėmesį, o jei be jo, tai „Instagram“ man kaip saviraiškos galimybė. Ilgai neradau, kur save išreikšti, išbandžiau įvairią veiklą, o „Instagram“ man atrodė smagiausias būdas.

Su kokiais iššūkiais susiduriate šioje veikloje?

Kartais atrodo, kad mano sekėjams vienas ar kitas dalykas gali būti neįdomus, esu savikritiška, todėl visko į viešąją erdvę ir nekeliu. Kartais taip prarandu galimybes.

Kas, Jūsų nuomone, Jūsų sekėjus skatina Jus sekti?

Visada stengiuosi kelti tik įdomų, kokybišką turinį, neperkrauti paskyros reklamomis.

Taip pat esu labai empatiškas žmogus, man svarbi kitų laimė, todėl vis surengiu kokį nors konkursą savo sekėjams. Man patinka rinkti prizus, o tada juos dovanoti. Kodėl aš galiu gauti dovanas iš prekinių ženklų, o mano sekėjai – ne?

Kokį turinį labiausiai mėgstate kurti?

Man patinka fotografuoti ir fotografuotis. Dažnai susiorganizuoju fotosesijas, kad papildyčiau paskyrą naujomis nuotraukomis. Vaizdo filmavimą dar tobulinu, gal ateityje sekėjai išvys ir kokybiškus reels filmukus.

Su kokiais prekės ženklais siekiate bedradarbiauti?

Labiausiai patinka drabužių, kosmetikos prekiniai ženklai. Esu pirkinių maniakė, man visada malonu išbandyti kažką naujo – ar tai būtų naujas drabužių derinys, ar makiažas. Apskritai, man visada smagu išbandyti kažką naujo ir pasidalyti su kitais.

karolincike instagram