Turinio kūrėja Aistė Svarauskaitė

Žinoma stiliaus, mados ir gyvenimo būdo tinklaraštininkė Aistė Svarauskaitė jau septynerius metus lepina savo sekėjus kokybišku ir originaliu turiniu. Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje ji kasdien dalijasi mados tendencijų apžvalgomis, grožio naujienomis ir kelionių akimirkomis. Nuomonės formuotoja mielai bendradarbiauja su įvairiais prekių ženklais, kūrybingai pristato jų produkciją nuolat augančiai savo sekėjų auditorijai. Komunikuodama prekės ženklų turinį, Aistė yra prisidėjusi prie daugelio jų sėkmės ir verslo augimo, tad yra atvira naujiems bendradarbiavimo pasiūlymams.

influencere aiste svarauskaite

Informacija verslo partneriams

Atstovaujate įmonei, prekės ženklui ar nuosavam verslui ir norite užmegzti bendradarbiavimo ryšius su nuomonės formuotoju? Susipažinkite artimiau su Aistės Svarauskaitės veiklos sritimi ir susisiekite tiesiogiai su nuomonės formuotoja žemiau nurodytais kontaktais.

Nuomonės formuotoja: Aistė Svarauskaitė

Soc. tinklas: „Instagram“.

Kategorija: stilius ir mada, gyvenimo būdas, grožio patarimai, kelionės, aktyvus laisvalaikis.

Sekėjų skaičius: 14 700

Paskyros adresas: „Instagram“: @mondayjazz.

Auditorija: 73 % moterys, o didžioji dalis auditorijos (virš 50 %) patenka į 25–34 amžiaus grupę.

Šūkis: Stiliaus inspiracijos, aktyvus laisvalaikis, grožio patarimai, kelionės.

Kontaktai: basicapproachblog@gmail.com, „Instagram“ tiesioginė žinutė.

aiste svarauskaite influencere

Pokalbis su turinio kūrėja Aiste Svarauskaite

Kada pradėjote veiklą soc. tinkluose?

Veiklą socialiniuose tinkluose pradėjau 2014 metais. Pirmiausia pradėjau nuo tiklaraščio „Basic Approach Blog“ rašymo. Po poros mėnesių savo asmeninę „Instagram“ paskyrą po truputį pradėjau versti į labiau susijusia su tinklaraščiu.

Kaip save pozicionuojate ir kodėl pasirinkote šią sritį?

Labai myliu madą, tad savo paskyroje labiausiai mėgstu šnekėti apie naujas mados tendencijas, pristatyti naujus drabužius, aksesuarus, dalytis savo deriniais. Taip pat labai domiuosi grožio naujienomis, tad dažnai šneku apie odos ir plaukų priežiūrą, dekoratyvinę kosmetiką. Dalį mano laisvalaikio užima aktyvus laisvalaikis, sportas, ekstremalios pramogos ir kelionės, tad mielai dalijuosi ir šiomis gyvenimo akimirkomis.

Kas labiausiai patinka ir žavi būnant nuomonės formuotoju?

Galimybė sutikti naujus, įkvepiančius žmones, apsilankyti vietose, kuriose galbūt paprastai neapsilankytum ir dirbti su pasaulinio lygio prekiniais ženklais.

Su kokiais iššūkiais susiduriate šioje veikloje?

Kadangi dirbu pilnu etatu, turiu labai tiksliai susidėlioti laiką, kad jo pakaktų viskam.

Kas, Jūsų nuomone, Jūsų sekėjus skatina Jus sekti?

Nuoširdumas, atvirumas, kuriamo turinio kokybė.

Kokį turinį labiausiai mėgstate kurti? Koks turinio formatas jums priimtiniausias: tekstų rašymas, vaizdo filmavimas, žodinė komunikacija?

Labiausiai man patinka nuotraukų darymas ir „reels“ filmukų filmavimas.

Su kokiais prekės ženklais siekiate bedradarbiauti?

Mano tikslas yra dirbti su prekiniais ženklais, kurių produkciją pati mielai pirkčiau, kurių vertybės sutaptų su mano ir kurie būtų linkę įsitraukti į bendro darbo procesą ir rezultatą, tačiau kartu suteikti laisvės kūrybai. Esu dirbusi su ne vienu gerai žinomu prekiniu ženklu, tad norėčiau, kad tokių partnerių mano kuriamame turinyje atsirastų vis daugiau.

nuomones formuotoja aiste svarauskaite