“Romos skanumai” – kokybiškų gardėsių rojus internete

Prekės ženklo „Romos skanumai“ paskirtis – džiuginti žmones, šeimas, praturtinant jų kasdienės mitybos patirtį skaniu ir sveiku maistu, atskleidžiant įvairius jo įtraukimo į mitybą būdus, bei suteikti bendruomenei galimybę dalintis šia patirtimi.

Elektroninės parduotuvės romosskanumai.lt savininkė ir įkūrėja Roma Urlakienė sako, kad jos su meile kurtame versle labiausiai žavi besimėgaujantys naujais gastronominiais atradimais žmonės ir suvokimas, kad savo veikla ji prisideda prie sveikesnės mitybos.

Verslas prasidėjo nuo unikalaus aliejaus

„Mėgstu suktis virtuvėje. Tai man – savotiška meditacija. Tačiau labiau nei gaminti, mėgstu sukviesti prie stalo, stebėti kaip kiti mėgaujasi paruoštais valgiais ir užstalės atmosfera“, – pasakoja ponia Roma.

„Žinojau, kad patiekalų skoniui didžiulę įtaką turi ne tik įdėta meilė, bet ir jiems pagaminti  panaudotų produktų kokybė bei patiekalų pateikimo estetika. Prieš bemaž 10 metų atrastas alyvuogių aliejus – puikus šito įrodymas. Juo pagardintos salotos susilaukdavo daugybės namiškių, draugų komplimentų. Bėda buvo tame, kad šio aliejaus įsigyti galėjau tik pirkdama didesniais kiekiais, kurių mūsų šeimai buvo aiškiai per daug. Pasiūlyti išbandyti šį unikalaus skonio aliejų draugams, pažįstamiems, pažįstamų pažįstamiems buvo vienintelė galimybė turėti jį ant savo stalo kasdien. Tikėjau šiuo produktu, todėl drąsiai galėdavau laiduoti savo vardu už  šį gaminį, nebijodama susigadinti savo reputacijos. Taip, po truputį, plėtėsi mano skoniu pasitikinčių klientų ratas. O kartu su juo ir mano “atrastų” produktų sąrašas.“

Dalinasi gastronominiais atradimais

Šiandien „Romos skanumai” kviečia atrasti ir pamėgti ne tik įvairias ypač tyro aliejaus rūšis, bet ir džiovintus vaisius bei riešutus iš viso pasaulio, balzaminį actą ir kremą, alyvuoges, ekologiškas žolines arbatas ir kitus gardumynus.

„Šių gaminių tiekėjus atrinkau labai kruopščiai ir per ilgą laiką. Esu labai laiminga, kad savo gastronominiais “atradimais” galiu dalintis su kitais: jau pamėgusiais ir žinančiais tai, ką siūlau bei dar tik atrandančiais“, – džiaugiasi skanėstų el.parduotuvės įkūrėja.

„Pamažu ypač kokybiškų gardėsių tiekimas virto pagrindine šeimos veikla iš kurios galime pragyventi. Vyras juokais šį mano verslą vadina „Romos kolonijinių prekių krautuvėlė“. O mano mylimi klientai sugalvojo savo pavadinimą – „Romos skanumai“. Kviečiu mėgautis jais, nes skanu yra sveika!“

Apsilankykite elektroninėje gardėsių parduotuvėje www.romosskanumai.lt