„Rašanti kiaunė“ – tavo teksto autorė

Kodėl jūsų svetainei reikia tekstų?

Dažnai nedidelius verslus turintys žmonės stengiasi viską atlikti patys. Bendrauti su tiekėjais, administruoti savo e. parduotuvę ir socialinius tinklus, pakuoti prekes, o gal kartais net ir jas nuvežti pirkėjui. Bet tarp tokios gausos darbų kartais pamirštamas vienas svarbiausių dalykų, kuris gali padėti pritraukti naujus klientus. Koks? Tekstai! Jie pasakoja jūsų prekės ženklo atsiradimo istoriją, jie sudomina potencialų pirkėją, jie aprašo jūsų parduodamo produkto ar paslaugos privalumus ir iliustruoja, kada be jūsų paslaugos klientas tiesiog negali apsieiti.

Susipažinkime! Aš – „Rašanti kiaunė“!

Suprantu, kad tekstų kūrimas daugeliui gali atrodyti sudėtingas procesas – juk jau vien tas mirksintis žymeklis tuščiame popieriaus lape labai gąsdina! Tačiau todėl ir yra tekstų kūrėjai, tokie žmonės kaip aš, kurie tekstus kuria kasdien. Kurie rašo įvairiomis temomis ir kartu su klientais ieško geriausio recepto jų turinio kūrimui: ar tai būtų tinklaraščio straipsniai, ar prekių ir paslaugų aprašai e. parduotuvėje.

Kurti istorijas man sekėsi jau nuo pat vaikystės. Nuo išgalvotų pasakų sekimo savo meškiukams atkeliavau iki tekstų kūrimo įvairiems mažiems ir dideliems verslams. Žinoma, čia daug naudos suteikė bakalauro ir magistro studijos, kurios buvo susijusios tiek su tekstų kūrimu, tiek su reklama. Šiandien dirbu kaip laisvai samdoma tekstų kūrėja – „Rašanti kiaunė“. Kodėl „kiaunė“? Nes kiaunės nemiega žiemos miegu ir neturi natūralių priešų. 🙂 Kodėl „rašanti“? Bendradarbiauju su įvairiausiais klientais ir rašau pačiomis įvairiosiomis temomis. Nuo vaikiškų žaislų iki mobiliųjų telefonų, nuo kosmetikos iki investavimo.

 Esu smalsi, todėl mėgstu gerai susipažinti su aprašomais produktais, ne tik perskaityti tai, ką man atsiuntė klientas, bet ir paieškoti papildomos įdomios informacijos internete. Todėl labiausiai man patinka kurti informacinio pobūdžio tekstus tinklaraščiams, kuriuose galiu papasakoti, ką įdomaus ir naudingo sužinojau bei kurti kokybišką, naudingą turinį, turintį išliekamąją vertę.

Tai kodėl reikia tekstų?

Kartais gali atrodyti, kad prekei parduoti užtenka jos nuotraukos, pavadinimo ir kainos. Tačiau, deja, turiu jus nuliūdinti – pirkėjai mėgsta susipažinti su preke, įsitikinti, kad ji tikrai atliks tai, dėl ko jie jos ieško. Todėl išsamus prekės aprašymas su svarbiais raktažodžiais ne tik patiks paieškos sistemoms, bet ir jūsų potencialiems klientams!

 Išsamus aprašas gali padėti įdomiau pateikti prekės charakteristikas (dydį, galimą komplektaciją, funkcijas), išryškinti prekės privalumus ar išskirtines savybes (kurių neturi panašios kitų gamintojų prekės). Taip pat jis leis įtraukti jums reikalingus raktažodžius, bei jūsų svetainėje nebus nukopijuoto turinio (kaip būtų tuo atveju, kai aprašymo vietoje įkeltumėte originalią gamintojo informaciją). Produkto ar jų grupės išsamus aprašymas tinklaraščio straipsnyje gali būti tas raktas, kuris pritrauks lankytojus į jūsų e. parduotuvę, nes žmonės, užsukę paskaityti straipsnio ir ieškodami tam tikros problemos sprendimo būdo, užsimanys įsigyti ir jūsų siūlomą prekę tai problemai spręsti. Tvarkingi, neklaidinantys ir be rašybos klaidų sukurti tekstai dar ir didins jūsų svetainės patikimumą potencialių pirkėjų akyse, e. parduotuvė atrodys profesionaliau.

Kiekvienas tekstas turi savo tikslą

Skiriasi tekstų rūšys bei jų ilgis, nuotaika, informatyvumas. Vienokio teksto reikės trumpai pristatant naują prekę savo „Facebook“ paskyroje, o visai kitokio – tinklaraščio straipsnyje pasakojant apie teikiamų paslaugų spektrą.

Nepamirškite, kad jūs geriausiai pažįstate savo produktą ir žinote, jo didžiausius privalumus, o tekstų kūrėjas jus gali pakonsultuoti dėl optimalaus teksto ilgio, pasiūlyti temų tinklaraščio įrašams pagal jūsų veiklos specifiką ar jūsų pageidaujamu stiliumi aprašyti prekes e. parduotuvei.

Skirtingi tekstų kūrėjai teikia skirtingas paslaugas, vieni specializuojasi tik socialinių tinklų įrašų kūrime, kiti kuria tik pranešimus žiniasklaidai. „Rašanti kiaunė“ labiausiai mėgsta tinklaraščių įrašus, kokybiškus SEO straipsnius ir produktų aprašus, tačiau mielai kuria ir kitokio tipo tekstus. Todėl jei ieškote tekstų savo naujai svetainei ar e. parduotuvei – susisiekite ir mes kartu surasime jūsų teksto tikslą!

Tavo teksto autorė —
„Rašanti kiaunė“
E.p. rasanti.kiaune@gmail.com
www.rašantikiaunė.lt