Guikis.lt – stilingi ir kokybiški drabužiai mažiesiems

Kūdikio gimimas – džiugus ir laukiamas įvykis kiekvienoje šeimoje, tad nenuostabu, kad mylintys tėvai ir giminės nori suteikti naujam šeimos nariui visa, kas geriausia. Formuodami mažylio garderobą rūpestingi tėveliai ieško ne tik natūralių, patogių, bet ir stilingų drabužėlių. Deja, dažnai tenka nemaloniai nustebti, kad kokybiškų ir kartu skoningų drabužėlių mažiausiems nėra taip paprasta rasti.

Originalūs ir kokybiški drabužiai vaikams internetu

Su šia problema susidūrė ir e. parduotuvės guikis.lt įkūrėja. Tai paskatino ją ne tik ieškoti pageidaujamos aprangos savo atžalai užsienyje, bet suradus atgabenti į Lietuvą, kad Pietų Korėjoje gaminamais kokybiškais vaikiškais darbužėliais galėtų puoštis ir mūsų šalies mažyliai. 2022 metų pavasarį virtualias duris atvėrusioje elektroninėje parduotuvėje guikis.lt vaikučiams siūlomi kruopščiai atrinkti, naujausias tendencijas ir kokybišką madą atitinkantys vaikiški drabužiai, aksesuarai ir kitos mažiausiesiems skirtos prekės.

Kartu auginti asmenybes ir atskleisti kiekvieno vaiko unikalumą kviečianti e. parduotuvės guikis.lt įkūrėja Eivina pasakoja prekybos internetu idėjos ir verslo gimimo istoriją.

„Jau seniai žinojau, kad esu versli, – tai yra mano genuose. Dirbdama „kaifuodavau“ prisiimdama atsakomybę ir spręsdama nepatogias, sudėtingas situacijas. Todėl galvoje visada sukosi mintis, kad turiu sukurti tai, už ką būsiu visiškai atsakinga, tik, deja, idėją gimdžiau ganėtinai ilgai.

Galbūt nuskambės banaliai, bet mintis prekiauti vaikiškomis prekėmis, kaip ir daugeliui mamų, atėjo tapus mama. Tačiau esminis dalykas buvo tai, kad labai ilgai ieškojau produkto, kuris atitiktų mano lūkesčius. Jį radau Pietų Korėjoje.

Verslo kūrimo iššūkiai

Sunkiausi verslo kūrimo pradiniame etape buvo teisiniai formalumai ir kiti su tuo susiję niuansai, taip pat muitinės reikalai, kadangi siuntos atkeliauja iš trečiųjų šalių. Mėgstu juokauti, kad mano verslo pradžios kelias primena elektrokardiogramą, nes kliuvau visur, pirmiausia tikriausiai dėl to, kad esu „žalia“, ir, antra, trūko trupučio sėkmės. Verslo kelyje labai pagelbėjo elektroninės prekybos pradžios mokymai, be kurių šis kelias galbūt būtų pasibaigęs net neprasidėjęs. Neturint jokios patirties verslą sukurti tikrai sunku, tačiau mokymai suteikia rėmus ir leidžia apsisaugoti nuo papildomų „kliurkų“. Apskritai manau, kad žmogus, ypač siekiantis sėkmės ir rezultatų, turi tobulintis ir atnaujinti žinias nuolatos.

Dabar daugelis sunkumų jau įveikta, tačiau žinau, kad vystant verslą lauks dar ne vienas iššūkis. Tačiau nežinomybė žavi, kaip ir suvokimas, kad tai – tik pradžia. Esu pardavėja, todėl turiu labai didelį norą patenkinti kliento poreikius. Didžiausią pasitenkinimą, žinoma, suteikia patenkintas klientas. Taip pat akimirkos, kai suprantu, kad pasimokiau iš klaidų.“