„LILY Beauty House“ – grožio prekių ir dovanų oazė internete

Stabilus ir ilgalaikis verslas negimsta per naktį, jam užaugti ir subręsti reikia laiko. Tai gali patvirtinti žavi ir kūrybinga verslininkė, „LILY Beauty House“ salono įkūrėja Laurena Kurtkienė. Daugiau nei dešimtmetį kitų moterų grožiu besirūpinanti specialistė verslo sėkmės siekė palaipsniui. Prieš šešerius metus atidariusi nuosavą grožio saloną, jau po poros metų grožio paslaugų verslą išplėtė persikėlusi į daugiau nei dvigubai didesnes patalpas. Naujoje erdvėje ne tik siūlė platų grožio paslaugų asortimentą savo klientėms, bet ir tapo lektore – vedė mokymus pradedantiems ir pažengusiems grožio meistrams.

Salono interjerą kūrė su meile

Į 170 kvadratinių metrų dydžio saloną ponia Laurena investavo daug darbo, meilės ir kūrybinio polėkio. Ji siekė, kad „LILY Beauty House“ interjeras primintų jaukus namus, o atvykusios pasigražinti klientės jaustųsi atsipalaidavusios ir pakylėtos malonioje estetiškoje aplinkoje. Verslininkės pastangos nenuėjo veltui, patenkintų klienčių ratas vis augo. Kartu plėtėsi salono grožio meistrų kolektyvas, teikiamų paslaugų ir parduodamų grožio produktų kiekis.

Šiuo metu salone veikiančioje fizinėje grožio prekių parduotuvėje siūlomas daugiau nei 600 skirtingų produktų asortimentas. Supratusi, kad šis skaičius nėra galutinis ir prekių pasiūla vis didės, „LILY Beauty House“ įkūrėja priėmė sprendimą plėsti verslą ir pradėti prekybą internetu grožio produktais ir dovanomis. Juolab kad ir salono klientės nuolat apie tai teiravosi, jos pageidavo pamėgtus grožio produktus įsigyti ne tik tada, kai lankosi salone. Taip prieš kelis mėnesius skaitmeninėje erdvėje atsirado elektroninė parduotuvė lilybeautyhouse.lt.

Grožio prekių gausa elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje galima rasti daug su meile ir atidumu atrinktų, pačios savininkės, jos kolegių ar klienčių išbandytų prekių. Tai tikra grožio produktų ir dovanų oazė, skirta estetiką dievinančioms moterims. Čia prekiaujama įvairiomis grožio prekėmis: nuo blakstienų priauginimo priemonių, dekoratyvinės kosmetikos, kūno priežiūros priemonių ar kvapų iki interjero detalių, papuošalų, plaukų aksesuarų, dovanų Kalėdoms ar vestuvėms.

„Visas asortimentas susiformavo palaipsniui, – teigia verslo įkūrėja Laurena, – dažniausiai tai tos prekės, kurių pati norėjau, buvau anksčiau bandžiusi arba iš savo klienčių sulaukusi pageidavimų tiekti būtent tas prekes. Visi produktai išbandyti, pamėgti asmeniškai tiek mūsų klienčių – prekiaujame tik tuo, kuo patys tikime ir vertiname.“

Elektroninės parduotuvės Lilybeautyhouse.lt asortimentą sudaro ne tik kruopščiai patikrinti produktai, tačiau ir kūrybingosios savininkės Laurenos Kurtkienės rankų darbo gaminiai. Jos kūryba gimė iš poreikio pagaminti asmeninėms reikmėms tai, ko ji nerasdavo prekyboje. Vėliau, klienčių pageidavimu, tokius pat dirbinius pradėjo kurti ir joms.

„LILY Beauty House“ kontaktai

Facebook paskyra
Instagram paskyra
Elektroninė parduotuvė www.lilybeautyhouse.lt