Folded.lt – dar vienas pirmas moteriškas kartas!

Sakoma, kad žmogus gyvas tol, kol patiria pirmuosius kartus. Tikimės, kad šis pirmasis kartas (pavadinimu folded.lt) bus sėkmingas ne tik mums, moteriškų drabužių parduotuvės įkūrėjoms, bet ir jos duris atveriantiems lankytojams. Žengiame pirmuosius žingsnius, todėl mums labai svarbi pirkėjų nuomonė. Reaguodami į ją ir pasirenkamą patraukliausią aprangos kodą, palaipsniui pildysime savo kolekciją. Tikimės, jog tai bus džiugus, abipuse simpatija grįstas ieškojimų ir atradimų kelias. Kelias, kurio pradžia turi savotišką istoriją.

Kaip gimė idėja kurti internetinę parduotuvę?

Viena iš parduotuvės sumanytojų Indrė  pasakoja: „Mano patirti paskutinieji pirmieji kartai buvo sukrečiantys, bet, ačiū Dievui, leidę ne tik pasijusti, bet ir likti gyvai. Vadinosi jie melanoma ir skydliaukės vėžiu. Po lyg cunamiui užgriuvusios jausmų lavinos, prablaivėjus protui, atėjo suvokimas, kad reikia skubiai keisti savo gyvenimą. Palikau alinusį darbą, grįžau prie širdžiai mielos, individualios veiklos – rašymo. Tačiau yra vienas „bet“. Lietuvoje iš rašymo oriai pragyventi dar nėra lengva. Kai kurie darbdaviai mano, kad mokėti po 60–80 ct už 100 teksto žodžių yra normalu. Ne, tai tikrai nėra normalu. Tačiau savo energiją nusprendžiau nukreipti ne piktinimuisi ar verkšlenimams dėl neteisybės, bet išeities paieškoms. Po truputį pradėjo kirbėti mintis apie internetinę parduotuvę. Tuoj pat ėmiausi ieškoti „kosmonaučių“, kurios surizikuotų būti nenuspėjamo, bet jaudinančio ir svaigaus skrydžio bendražygėmis. Nuostabiomis, patikimomis partnerėmis tapo jautri, subtili, rūpestinga, atsakinga skaičiukų fėja ir visapusiška menininkė, tarsi delfinas nardanti plačiose madų vandenyno gelmėse.“

Kodėl būtent moteriški drabužiai?

Klasika tapęs humoristinis moterų posakis, kad „visi vyrai yra kiaulės, o aš neturiu kuo apsirengti“, puikiausiai atsako į klausimą, kodėl sukūrėme švelniajai lyčiai skirtą parduotuvę. Todėl, kad naujas drabužis kiekvienai moteriai yra tarsi eleksyras kūnui, geros nuotaikos užtaisas sielai. Lyg vėjo gūsis, išvaikantis niūriausius debesis. Puikus konfliktų sprendimo ir susitaikymo įrankis. O padovanotas vyro ar apmokėtas jo kreditine kortele – dar ir vienas galingiausių afrodiziakų.  Jeigu moteris yra gražiai apsirengusi, jaučiasi patraukli ir pasitikinti savimi. Jei pasitiki savimi, tuomet jaučiasi laiminga. O kai jaučiasi laiminga, tai ramūs ir laimingi būna ir visi jos artimiausieji! Taigi pirkite mūsų parduotuvėje ir džiaukitės visi!

Kodėl parduotuvę pavadinome folded.lt?

Kuriant internetinę parduotuvę viena sunkiausių užduočių buvo surasti jai pavadinimą. Vienu momentu atrodė, kad misija nebeįmanoma, nes kokį variantą besugalvodavome, pasirodydavo, jog jis jau yra užimtas. Tada pradėjom mąstyti kitaip. Pabandėm atsakyti sau, kuo mes išsiskirsime ir dėl ko pas mus bus verta sugrįžti? Sieksime, jog mūsų parduotuvėje būtų galima apsirengti nuo galvos iki kojų. Siūlysime moteriškų drabužių derinius kasdienai ir išeigai. Stengsimės kiekvieną merginą ar moterį aprengti stilingai ir už patrauklią kainą. Kadangi mūsų prekės bus tik internete ir negalėsime jų įteikti gyvai, mes ypač kruopščiai jas atrinksime, išglostysim ir, be abejo, dailiai sulankstysime, patraukliai supakuosim. Štai taip, natūraliai idėja virto kūnu ir gavo pavadinimą folded.lt. Štai tokia paprasta, bet tikra mūsų pradžios istorija.  Dabar šios istorijos tęsinys jau priklausys ne tik nuo mūsų. Labiausiai – nuo jūsų, mielos merginos ir moterys. Varikliai jau įjungti. Ar pasiruošusios kosminiam skrydžiui kartu su mumis? Malonumas – garantuotas.

Su meile, folded.lt komanda