Gyvenimo būdo tinklaraštininkė Dovile Mal

Gyvenimo būdo nuomonės formuoja Dovilė Mal tinklaraštininkės karjerą pradėjo prieš gerą dešimtmetį, iš Lietuvos išvykusi gyventi į Jungtinės Karalystės sostinę Londoną. Laikui bėgant, veiklą išplėtusi į socialinį tinklą „Instagram“, ji tapo nuomonės formuotoja, turinčia daugiau nei penkis tūkstančius sekėjų. Pradėjusi tinklaraščio rašymą nuo muzikos tematikos, dabar Dovilė mielai kalba ir apie grožį, dalindamasi su auditorija jai patinkančios kosmetikos ir papuošalų prekės ženklų apžvalgomis.

influencerė DovileMal

Informacija reklamos užsakovams

Atstovaujate įmonei, prekės ženklui ar nuosavam verslui ir norite užmegzti bendradarbiavimo ryšius su nuomonės formuotoju? Susisiekite tiesiogiai su nuomonės formuotoja žemiau nurodytais kontaktais.

Nuomonės formuotoja: gyvenimo būdo tinklaraštininkė Dovile Mal

Soc. tinklas: „Instagram“ / tinklaraštis

Kategorija: gyvenimo būdas (papuošalai, grožis, muzika)

Sekėjų skaičius: 5420

Paskyros adresas: Instagram: @dovilemal, tinklaraštis: dovileuncovered.com

Auditorija: 52 % moterys, amžiaus grupė 25–44 m.

Šūkis: Communicating wellness and impact through music, jewels and beauty.

Kontaktai: info@dovileuncovered.com, „Instagram“ žinutė.

influencere Dovile

Pokalbis su gyvenimo būdo tinklaraštininke Dovile Mal

Kada pradėjote veiklą soc. tinkluose?

2009 metais gyvendama Londone pradėjau rašyti muzikos tinklaraštį, kad parodyčiau savo žinias ir gaučiau darbą muzikos kompanijoje. Darbą gavau, tinklaraščio rašymą tęsiau. Vėliau susipažinau su dizaineriais, kurie paprašė apie juos parašyti. Taip mano tinklaraštis pavirto į gyvenimo būdo. Darbe buvau atsakinga už socialinius tinklus (tuo metu „Facebook“ ir „Twitter“), juose taip pat reklamavau savo tinklaraštį. Kadangi nuolat domėjausi naujienomis, todėl vos tik atsiradus „Instagram“, išbandžiau ir nebesustojau.

Kaip prisistatote ir kodėl pasirinkote šią sritį?

Save pristatau kaip gyvenimo būdo tinklaraštininkę, koncentruojuosi į papuošalus, muziką ir grožį. Šiuo metu esu viena iš „Monica Vinader“ ambasadorių. Kaip jau minėjau prieš tai, mano pirminė sritis buvo muzika. Žmonėms patiko mano rašymo stilius, todėl jie paprašė rašyti apie juos ir jų produktus. Taip perėjau į gyvenimo būdo sritį.

Kas labiausiai patinka ir žavi būnant nuomonės formuotoju?

Būdama nuomonės formuotoja sutikau daugybę naujų ir įdomių žmonių, pamačiau dalykų ir aplankiau vietų, į kurias nebūčiau patekusi, jeigu nebūčiau buvusi nuomonės formuotoja.

Kas, Jūsų nuomone, Jūsų sekėjus skatina Jus sekti?

Aš esu atvira ir nuoširdžiai pasakoju apie savo gyvenimą ir dalykus, kuriuos išbandau. Todėl mano sekėjai gali pasitikėti mano rekomendacijomis. Kitas dalykas – aš daugybę metų gyvenau Londone. Britus visada domino mano lietuviškoji pusė, o lietuvius – mano nuotykiai Londone.

Kokį turinį labiausiai mėgstate kurti? Koks turinio formatas Jums priimtiniausias: tekstų rašymas, vaizdo filmavimas, žodinė komunikacija?

Šiuo metu daugiausia rašau ir fotografuoju, tačiau pradedu po truputį daryti vaizdo įrašus.

Su kokiais prekės ženklais siekiate bendradarbiauti?

Norėčiau bendradarbiauti su kosmetikos ir papuošalų prekės ženklais, įsitraukti į muzikinius projektus.