Laisvalaikio gamtoje nuomonės formuotoja Vaida

Kelionių ir laisvalaikio gamtoje nuomonės formuotoja, natūralumą propaguojanti jauna mama Vaida prisipažįsta, kad dalytis gyvenimo akimirkomis su žmonėmis skatina bendrystės jausmas. Socialiniame tinkle „Instagram“ neseniai kūdikio susilaukusi moteris turi daugiau nei penkis tūkstančius sekėjų, su kuriais dalijasi tuo, kuo pati gyvena. Jos šeimos gyvenimą ir nuostabias keliones gamtoje socialinėje erdvėje stebinčių žmonių Vaida nevadina sekėjais, bet laiko juos bendraminčiais. Bendradarbiaudama su reklamos užsakovais, nuomonės formuotoja remiasi savo vertybių sistema, pirmenybę teikia natūralios, kokybiškos ir tvarios produkcijos gamintojams ar platintojams.

Informacija reklamos užsakovams

Atstovaujate įmonei, prekės ženklui ar nuosavam verslui ir norite užmegzti bendradarbiavimo ryšius su nuomonės formuotoju? Susisiekite tiesiogiai su nuomonės formuotoja žemiau nurodytais kontaktais.

Nuomonės formuotoja: vaida_vagabond

Soc. tinklas: „Instagram“.

Kategorija: gyvenimo būdas, kelionės. Gimus vaikeliui po truputį plėtojasi motinystės tema, kuri bus vystoma ir toliau.

Sekėjų skaičius: šiai dienai 5830.

Paskyros adresas: Instagram @vaida_vagabond

Auditorija: Moterys – 55 %, vyrai – 45 %. Amžiaus grupės: 25–34 m. – 41 %, 35–44 m. – 27 %, 18–24 m. 11 %.

Šūkis: Mini nuotykių idėjos.

Kontaktai: vaida.stra@gmail.com ir „Instagram“ tiesioginės žinutės.

Pokalbis su laisvalaikio gamtoje nuomonės formuotoja, natūralumą propaguojančia mama Vaida

Kada pradėjote veiklą soc. tinkluose?

Reguliariai veiklą ir auditoriją auginti pradėjau prieš metus.

Kaip prisistatote ir kodėl pasirinkote šią sritį?

Kelionių, laisvalaikio gamtoje „blogerė“, neseniai tapusi mama. Ši tema vystoma natūraliai, kadangi tai yra dalis mano šeimos gyvenimo, tai dalijimasis asmenine patirtimi ir kartu viešas dienoraštis.

Kas labiausiai patinka ir žavi būnant nuomonės formuotoju?

Galimybė užmegzti ryšį su bendraminčiais ir bendrystės jausmas. Nuolat bendrauju su savo sekėjais asmeninėmis žinutėmis, dalijamės planais ir idėjomis, taigi nesijaučiu „influencere“, labiau esu tais pačiais dalykais gyvenančios bendruomenės dalis.

Su kokiais iššūkiais susiduriate šioje veikloje?

Nesusiduriu su iššūkiais, šia veikla tik mėgaujuosi. Man yra malonumas rašyti tekstą, atrinkti ir redaguoti nuotraukas bei bendrauti su sekėjais.

Kas, Jūsų nuomone, Jūsų sekėjus skatina Jus sekti?

Manau, kad natūralumas, dalijimasis aktualiomis mintimis ilgesniuose tekstuose, į kuriuos kaip atsakymų sulaukiu daug asmeninių žinučių, įkvėpimas išeiti į gamtą, keliauti po Lietuvą ir pasaulį, naudingi patarimai.

Kokį turinį labiausiai mėgstate kurti?

Labiausiai patinka kurti tekstus, ypač ilgesnius. Džiaugiuosi, kad sulaukiu reakcijų į juos, tai reiškia, kad mano auditorija yra skaitanti, o ne tik uždedanti širdelę prie gražios nuotraukos.

Su kokiais prekės ženklais siekiate bendradarbiauti?

Manau, kad galiu išskirti keletą.

  • Pirmiausia su tais, kurie save sieja su kelionėmis ir išvykomis, net jei tos sąsajos netiesioginės. Pavyzdžiui, tai gali būti kelionių knygos, vadovai, agentūros, kelionėms reikiama įranga, bet taip pat gali būti į keliones pasiimti patogūs užkandžiai, tam tikra kosmetika, apsauganti nuo saulės, šalčio ir pan.
  • Toliau susijusieji su buvimu lauke, gamtoje ir aktyviu laisvalaikiu: tai gali būti tam tinkama apranga, priedai, pavyzdžiui, kuprinės, miegmaišiai ir kt.
  • Taip pat ir tais, kurie nebūtinai siejasi su kelionėms ir gamta, bet kurie yra už natūralumą, tvarumą, gamtos saugojimą, pavyzdžiui, gaminiai iš lino, vilnos, gintaro ir kt.
  • Nuo šiol ir su tais, kurie susiję su kūdikių auginimu.

influencere vaida