Elektroninė individualios vaikų mados parduotuvė “Madillos”

Prekinis ženklas “Madillos” gyvuoja jau trejetą metų, o štai elektroninė parduotuvė madillos.lt dienos šviesą išvydo visai neseniai. Individualios mados kūrėjai virtualioje erdvėje klientų apžiūrai jau pateikė nemažą dalį turimo prekių asortimento, kurį nuolat pildo. Čia galima įsigyti vaikams skirtus laisvalaikio ir šventinius rūbelius, pavyzdžiui, krikštynų kostiumėlius, aksesuarus. Esant poreikiui „Madillos“ siuva drabužius ir vaikų tėvams: dažniausiai ištikimieji klientai užsisako Kalėdinių rūbų derinius, taip pat mėgsta derinti savo ir vaiko įvaizdį krikštynų metu.

Kas yra „Madillos“?

Tai lietuvių kūrėjos individualiai siūti drabužiai vaikams ir suaugusiems, kurie vertina praktiškumą, derinių įvairovę ir aukščiausią kokybę. Išskirtinėje individualios mados parduotuvėje, kiekvienas klientas gali rinktis rūbus iš jau esamų modelių arba kartu su talentingųjų kūrėjų pagalba įgyvendinti savo svajonę – susikurti unikalų drabužį.

Pristatydama savo sukurtą prekės ženklą, jo įkūrėja Eglė Šiaulienė, sako, kad “Madillos” yra daugiau nei skambus pavadinimas. “Tai gyvenimo būdas ir principai, kurių kasdien laikomės drauge su mūsų klientais. Juk mes visi vertiname kokybę, praktiškumą ir norime visada atrodyti stilingai – tiek švenčių metu, tiek kasdienybėje.”

Kaip gimė šis prekinis ženklas?

„Visada drabužių siuvimo pradžią siejau su sūnaus Augusto atsiradimu, tačiau gerai pagalvojus, šis įvykis tik leido susivokti ir vėl naujai save atrasti. Iš tiesų, „Madillos“ pradžių pradžia slypi vaikystėje. Būdama dar visai maža mergaitė, stebėdavau kaip siuva močiutė, o vėliau ir pati paslapčia sukarpius močiutės ar mamos sukneles ir sijonus bandydavau pasisiūti sau rūbą. Kartais pavykdavo, kartais ne. Stigo kantrybės, žinių, ir tikriausiai noro, nes svajonę taip ir paleidau kuriam laikui,“ – prisiminimais dalinasi prekės ženklo įkūrėja.

Po kurio laiko, ponia Eglė vistik pasiryžo įgyvendinti savo svajones ir beveik metus laiko mokėsi šio amato, kuriuo šiandien ir gyvena. Kaip sako pati invidualios vaikų mados kūrėja, ši veikla atveria begalines galimybes ir skatina siekti vis daugiau. Kasdienis darbas ir atsidavimas šiam užsiėmimui praturtina ir kasdien moko vis naujų dalykų. Jos suburta komanda nuoširdžiai stengiasi, kad kiekvienas klientą pasiekęs drabužis atneštų tik teigiamias emocijas ir įspūdžius.

Verslo rezultatai džiugina

„Esu kaip niekad tikra, kad einu savo keliu. Be galo džiaugiuosi, kad šioje veikloje atsiranda vis daugiau žmonių, kurie manim tiki, palaiko ir skatina tobulėti. „Madillos“ turi savo komandą, kuri po truputį didėja, turi pastovių klientų ratą, elektroninę parduotuvę ir dar daug idėjų bei parako joms įgyvendinti,“ – verslo rezultatais džiaugiasi Eglė Šiaulienė. Ir čia pat prisipažįsta, kad didžiausia jos siekiamybė ir noras, kad visi gavę „Madillos“ rūbą juo džiaugtųsi ir neliktų nusivylę.

Apsilankykite elektroninėje parduotuvėje www.madillos.lt