Asmeninės „Instagram“ paskyros kūrėja ir puoselėtoja Romena Ramonaitė

Jauna, žavi, pozityvi – taip būtų galima apibūdinti nuomonės formuotoją Romeną Ramonaitę, kuri nuo paauglystės aktyviai vysto savo asmeninį profilį socialiniame tinkle „Instagram“. Tūkstantinei savo sekėjų auditorijai mergina deklaruoja svarbiausią gyvenimo vertybę – autentiškumą, viešojoje erdvėje siekdama būti savimi ir motyvuodama tai daryti kitus. Dažniausiai su savo sekėjomis Romena dalijasi grožio patarimais, atrastų patinkančių produktų apžvalgomis ir siekia, kad rekomendacijos būtų kuo nuoširdesnės ir tikros.

romena influencere

Informacija reklamos užsakovams

Atstovaujate įmonei, prekės ženklui ar nuosavam verslui ir norite užmegzti bendradarbiavimo ryšius su nuomonės formuotoju? Susisiekite tiesiogiai su nuomonės formuotoja žemiau nurodytais kontaktais.

Nuomonės formuotoja: Asmeninės „Instagram“ paskyros kūrėja ir puoselėtoja Romena Ramonaitė.
Soc. tinklas: „Instagram“.
Kategorija: Gyvenimo būdas, grožio patarimai, augintiniai, kelionės, fotografija.
Sekėjų skaičius: 4317.
Paskyros adresas: „Instagram“: @rramonaite_, @romena_photography
Auditorija: 65 % moterys, amžiaus grupė – 18–24 m.
Šūkis: Dažniausiai pozityvi ir nuoširdi asmenybė, būnanti visiškai savimi ir priimanti mielai savo sekėją tokį (-ią), koks (-ia) jis (ji) yra.
Kontaktai: romena.ramonaite@gmail.com, „Instagram“ tiesioginė žinutė.

Kada pradėjote veiklą soc. tinkluose?

Veiklą socialiniam tinkle „Instagram“ pradėjau dar paauglė, kuriais metais tiksliai, jau nepamenu, bet su „Instagram“ sekėjais buvo įvairių situacijų – tai daugėjo, tai mažėjo sekėjų. Kol galiausiai sparčiai pradėjo jų augti aktyviai dalijantis įvairiu turiniu ir bendradarbiaujant.

Kaip prisistatote ir kodėl pasirinkote šią sritį?

Vos susikūrusi „Instagram“ paskyrą, sau mintyse sakiau žinutę, kad būsiu nuo pat pradžių čia, tokia kokia esu realiame gyvenime. Norėdama „Instagram“ paskyrai suteikti tikrų emocijų, nusprendžiau dalytis savo gyvenimo dienos rutina, tuo, ką veikiu ir panašiai: pasakoti apie save kaip asmenybę, įdėti klausimų langelį, kad kiekvienas sekėjas dominančius jam klausimus galėtų man užduoti ir sužinoti apie mane, o gal tai visiškai nesusiję su manimi, tačiau jam aktualu. Tai būtų klausimai apie grožio patarimus arba tokie, kokie ateina į galvą. Kurį laiką buvau ilgakasė, tačiau sugalvojau kasas nusikirpti, tada gailėjausi, todėl ataugindama savo plaukus labai aktyviai domėjausi ir dar domiuosi priemonėmis, kurios skatina plaukų augimą, suteikia plaukams gerą efektą. Pati bandydama plaukams skirtas ar kosmetikai priemones, patarimais dalijuosi ir su savo sekėjais, kai jiems tai yra aktualu.

Kas labiausiai patinka ir žavi būnant nuomonės formuotoja?

Galimybė susipažinti su kuo daugiau įvairių žmonių, pažinti juos, bendrauti su profesionaliomis įmonėmis, įgauti jų pasitikėjimo ir jų nenuvilti.

Su kokiais iššūkiais susiduriate šioje veikloje?

Kadangi turiu darbelį, pritrūksta laiko „Instagram“ turiniui, bet kai tik turiu daugiau laiko, šitą dalyką pataisau. Dar būtų smagu išmokti daryti „reelsus“, kurių dar nemoku. Ir drąsiau kalbėti per „storius“, nes dėl kalbėjimo į kamerą dar kyla sunkumų, tačiau stengiuosi juos įveikti.

Kas, Jūsų nuomone, Jūsų sekėjus skatina Jus sekti?

Gan dažnai užduodu klausimą savo sekėjams: ,,Kodėl mane seki?“ Pasikartojantys atsakymai: Motyvuojanti, nuoširdi, priimanti žmogų tokį, koks jis yra ir dėl to jo nesmerkianti. Geros energijos užtaisas; šilto vidaus, dailios šypsenos savininkė, gražaus ir ramaus balso; dėl savo atrastų perliukų, produktų, nuoširdžių rekomendacijų.

Kokį turinį labiausiai mėgstate kurti?

Labiausiai man patinka daryti nuotraukas ir filmuoti istorija, taip pat kurti tekstus.

Su kokiais prekės ženklais siekiate bendradarbiauti?

Mano varikliukas yra dirbti su prekiniais ženklais, kurių įmonių kolektyvai manimi pasitikėtų, motyvuotų. Jų produktais nuoširdžiai pati naudočiausi ir norėčiau nusipirkti daugiau. Norėtųsi mažiau vienkartinio bendradarbiavimo ir daugiau nuolatinio bendravimo ar bendradarbiavimo.