Blogger | MOM | Greta Budrė

Tinklaraštininkė Greta Budrė prieš porą metų pradėjo skelbti asmeninę paskyrą „Instagrame“ norėdama susirasti bendraminčių. Komunikacija socialiniame tinkle su panašių pomėgių turinčia auditorija buvo puikus būdas adaptuotis tėvynėje po ilgo laiko, praleisto emigracijoje. Su savo sekėjais moteris nuoširdžiai dalijasi ne tik kasdienybės akimirkomis, aktualiomis motinystės ir statybų temomis, bet ir didžiąja gyvenimo aistra – sendaikčiais.

„Būk tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje“ – ši Mahatma Ghandi citata Gretai yra viena mėgstamiausių ir itin artima, nusakanti jos požiūrį į gyvenimą, raginanti bet kokioje sudėtingoje situacijoje atsigręžti į save.

Informacija reklamos užsakovams

Atstovaujate įmonei, prekės ženklui ar nuosavam verslui ir norite užmegzti bendradarbiavimo ryšius su nuomonės formuotoju? Susisiekite tiesiogiai su nuomonės formuotoja žemiau nurodytais kontaktais.

Nuomonės formuotoja: Greta Budrė
Soc. tinklas: „Instagram“
Kategorija: motinystė, sendaikčiai, DIY, namų statybos…
Sekėjų skaičius: 2000+
Paskyros adresas: „Instagram“ @gretabudre
Auditorija: 91,7 % moterys,  amžiaus grupė 25–34 m.
Temos: Meilė sendaikčiams, gyvenimas gėlių ūkyje, motinystė, statybos.
Kontaktai: e. paštas greta.budre@gmail.com, „Instagram“ žinutė @gretabudre

Pokalbis su tinklaraštininke Greta Budre

Kada pradėjote veiklą soc. tinkluose?

Daugiau dalytis savo kasdienybe pradėjau apie 2019 metus, kai su šeima grįžau į Lietuvą, pragyvenusi devynerius metus Airijoje. Reikėjo iš naujo adaptuotis savoje šalyje, o socialiniai tinklai buvo puikus būdas susirasti naujų bendraminčių, draugų, veiklos, pasidalyti savo kasdienybe.

Kaip prisistatote ir kodėl pasirinkote šią sritį?

Iš tikrųjų labai sunku nusakyti savo poziciją „Instagrame“. Neturiu konkrečios srities ar temos, apie kurią nuolat kalbėčiau ir kuria dalinčiausi. Savo „Instagramo“ paskyrą pavadinčiau asmeniniu „dienoraščiu“, tinklaraščiu, kuriame kalbu ir rodau tai, ką noriu, kuo tuo metu gyvenu. Nenorėčiau būti įsprausta į kažkokius rėmus. Dievinu laisvę kurti, laisvę kalbėti.

Kas labiausiai patinka ir žavi būnant nuomonės formuotoja?

Sakyčiau, kad esu tik mažytis nuomonės „balselis“ visoje šioje didelėje nuomonės formuotojų jūroje. Smagiausia, kai žmonės tavo nuomone pasitiki, klausia tavo patarimų, perka tavo rekomenduotus ir išbandytus daiktus.

Su kokiais iššūkiais susiduriate šioje veikloje?

Man didžiausias iššūkis – „perlipti“ per savo baimę kažko nepadaryti tinkamai ar laiku, čia kaltas didelis atsakomybės jausmas, kurį jaučiu visada ir visur, dėl kurio net užmigti kartais sunku. Esu savikritiška ir dažnai save nuvertinu, pernelyg „apsikraunu“ vis galvodama, analizuodama ir bandydama iš savęs išspausti maksimumą. Dar tik mokausi savo minusus paversti pliusais.

Kas, Jūsų nuomone, Jūsų sekėjus skatina Jus sekti?

Tikriausiai nežinočiau net ką atsakyti į šį klausimą, jeigu nebūčiau gavusi atgalinio ryšio iš savo sekėjų. Taigi anot jų, mane smagu stebėti, nes aš paprasta, nieko neperspaudžiu, nedramatizuoju, įkyriai neperšu nei savo nuomonės, nei daiktų, pas mane užsukę žmonės gali jaustis lyg užsukę pas draugę. Turbūt tai ir palaiko mano ir sekėjų ryšį.

Kokio formato ir tematikos turinys Jums artimiausias?

Pati įdomiausia ir šiuo metu man aktualiausia tema – sendaikčiai. Didžioji turinio dalis apie juos dabar ir sukasi: ieškau, atrandu, perku sau ir pasiūlau kitiems, taip kuriu ir vystau savo mažą sendaikčių versliuką, tad be jų – nei dienos! 

Motinystė taip pat niekur nedingo, juk kartą tapus mama, ja lieki visą gyvenimą. Nepagražinta, kartais ašarom, o dažniausiai šypsenom nulaistyta – kasdienybė! 

Na ir, žinoma, statybos… O jų vis daugės. Jau kurį laiką statomės savo svajonių namą, tad daug turinio laukia ateityje ir iš šio fronto.

Nesvarbu, koks turinio formatas būtų, – jam reikia įkvėpimo. Kartais tiesiog prieš miegą ateina mintis kažkokia tema, kurią greit užrašau į savo telefoną, – žodžiai liejasi laisvai. O kartais žodžių nebūna, bet būna gražus daiktas, geras apšvietimas ir idėja, tada pavyksta gražus „reel’s“ ar „krūva“ išraiškingų nuotraukų.

Turbūt „Instagramas“ manęs už tai nepaglostytų, bet, kaip ir minėjau, – aš nieko nevaidinu, nenoriu savęs versti daryti to, ko nenoriu, ar tada, kada nenoriu, tad mano turinys – 99 % organiškas. Mano paskyra – mano taisyklės.

Su kokiais prekės ženklais siekiate bendradarbiauti?

Nėra konkrečių prekės ženklų, su kuriais būtinai norėčiau dirbti, svarbiausia, kad vizija ir vertybės sutaptų, būtų lengva bendrauti ir kad manimi pasitikėtų.