Elektroninė parduotuvė žavinti peteliškių įvairove

Specializuotos peteliškių el.parduotuvės zavingosvarlytes.lt įkūrėja Živilė Arminienė nuoširdžiai teigia, kad svarbiausia versle jai yra patenkintas klientas ir pasakoja ne mažiau žavią, išskirtinio verslo atsiradimo istoriją.

„Varlytes pradėjau siūti pieš 7 metus. Jei kas būtų pasakęs, kad kada nors kursiu vyriškus aksesuarus, niekada nebūčiau patikėjusi. Kūrybinis darbas man nebuvo naujiena. Šiltuoju metų laiku kurdavau kraštovaizdžius, tačiau tai buvo sezoninis darbas. Todėl ilgais rudens ir žiemos vakarais, gamindavau įvairius rankdarbius – moteriškus papuošalus, darbus iš vilnos, kalėdines dovanas artimiesiems. Siūti varlytes, pradėjau visai netikėtai. Sūnus mokykloje vesdavo renginius ir kiekvienam renginiui, jam reikėdavo išskirtinio įvaizdžio. Nenorėdama kiekvieną kartą pirkti vis kitos peteliškės, nusprendžiau pamėginti pasiūti pati. Mūsų šeima mėgsta teminius vakarėlius, dažnai tenka kurti karnavalinius kostiumus, tad siuvimas man nebuvo nauja sritis. Taip ir gimė pirma žavinga varlytė. Man patiko modeliuoti ir siūti, bet dar labiau patiko kaip mano darbą įvertino kiti. Dukra įkalbėjo susikurti interneto svetainę, kurioje galėčiau prekiauti savo darbais. Taip prasidėjo mūsų šeimyninis verslas. Vaikai kūrė įvaizdį, o aš siuvau ir jau negalėjau sustoti.“

http://pradinisimpulsas.lt/wp-content/uploads/2020/09/home.jpg

Verslo pradžia neišgąsdino

„Dėka socialinių tinklų nebuvo sunku pradėti verslą, -prisipažįsta ponia Živilė. – Kurį laiką užteko turėti vien tik Facebook puslapį. Pirkėjai lengvai mane rasdavo, o man lengva buvo su jais bendrauti. Išmanieji telefonai darbą dar labiau palengvino, nes tapau pasiekiama visur ir visada, užsakymą galėjau priimti net ir parduotuvėje, kirpykloje ar svečiuose. Pradėjusi šią veiklą nežinojau, kad yra daug tuo užsiimančių žmonių. Reikėjo sugalvoti kažką naujo, kad būtume išskirtiniai ir įdomūs. Nesinorėjo kurti iš tų pačių audinių, kuriuos naudoja kiti. Todėl nusprendžiau siūti vienetines, išskirtines peteliškes. Pamačius poreikį, pradėjau siūti ir odines, kailines, bei gaminti medines varlytes. Taip į verslą įsitraukė ir mano vyras, kuris ir seniau mėgo laisvalaikiu gaminti ką nors iš medžio. Nors jam šis darbas nebuvo naujiena, mediniai aksesuarai tapo tikru iššūkiu mums abiem. Siūdama niekada negalvoju, ar nupirks peteliškę, kaip ir dailininkai tapydami paveikslą nesijaudina, ar jis  kam nors patiks. Kurdama tiesiog išlaisvinu fantaziją ir džiaugiuosi rezultatu. Kiekviena varlytė, tai tarsi mažas meno kūrinys. Nekonkuruoju, nei su kitais lietuvių gamintojais, nei su prekėmis atvežtomis iš užsienio. Žmonės patys pasirenka, ko jiems reikia.“

Verslas persikėlė į internetą

„Žavingų varlyčių“ įkūrėja teigia, kad poreikis elektroninei parduotuvei atsirado pastebėjus vis populiarėjančią prekybą internetu, bei tai, kad ne visi klientai nori bendrauti tiesiogiai su gamintoju. Elektroninę parduotuvę padėjo įkurti sūnus, kuris studijavo informacines technologijas. Reikėjo pasistengti norint kuriamų gaminių savybes atspindėti nuotraukose, nes, anot ponios Živilės, nėra lengva vizualiai perteikti tikrą audinių spalvą ir struktūrą. Tenka daugiau jaudintis, ar žmogus gavęs prekę nenusivils.

„Didžiausias džiaugsmas būna, kai viskas tinka, kai sulaukiu gerų atsiliepimų, kai žmogus grįžta ir kitą kartą, ar rekomenduoja draugams. Tai yra ir pati geriausia reklama. Stengiuosi dirbti nuoširdžiai ir kokybiškai ir tai atsiperka ne tik materialia išraiška. Manau, jei dirbi iš širdies – tau visada pasiseks. Žinoma, ir kainą bandau taikyti kuo patrauklesnę, nors smagiausia, kai perka prekę ne dėl to kad ji pigesnė, o dėl to, kad ji kitokia, išskirtinė ir vienetinė.

Apsilankę elektroninėje zavingosvarlytes.lt parduotuvėje pamatysite, kad peteliškių pasirinkimas čia bene didžiausias Lietuvoje ir galbūt išsirinksite sau patinkančią peteliškę.

10 priežasčių įsigyti peteliškę

Pateikiame svarias priežastis, kodėl verta savo spintoje turėti bent vieną tokį aksesuarą ir kodėl peteliškė geriau nei kaklaraištis.

∙ Peteliškė visada patrauks Jūsų pašnekovo dėmesį ir visada išsklaidys aprangos monotoniją bet kurioje įstaigoje.

∙ Peteliškė atidengs įdomias Jūsų išskirtinių marškinių sagutes.

∙ Ją lengva ir paprasta vežtis kelionėje. Lagamine trys peteliškės užims tiek vietos, kiek vienas kaklaraištis.

∙ Peteliškės nesiglamžo, kaip kaklaraiščiai, jų nereikia lyginti..

∙ Peteliškės niekada neįmerksite nei į sriubos lėkštę, nei į kavos puodelį

∙ Jei esate jaunas, kas dažnai yra laikoma trūkumu, peteliškė jus truputį pasendins ir suteiks išvaizdai orumo.

∙ Jei esate aukšto ūgio, gerai žinome, kaip sunku išsirinkti tinkamo ilgio kaklaraištį. Peteliškė visada tiks bet kam, nes ji derinama tik pagal kaklo apimtį.

∙ Jei dirbate darbe, kur bent kelis kartus tenka fiziškai susigrumti su nepaklusniais klientais, savo kaklaraiščiu galite būti lengvai prismaugtas, o peteliškė iš Jūsų priešininko atima tokią galimybę.

∙ Kai važiuojate motociklu, peteliškė neplevėsuos taip, kaip kaklaraištis.

∙ Kaklaraiščių mados nuolat keičiasi, o varlytė peteliškė visada lieka ta pati. Tai – gera ilgalaikė investicija.

Apsilankykite elektroninėje parduotuvėje www.zavingosvarlytes.lt