Kartu su kūdikiu gimė ir šeimos prekės ženklas MINI.JO

Drabužėlių kūdikiams MINI.JO kūrėjai, sutuoktiniai Vidmantė ir Andrius, pasakoja, kad dirbant samdomą darbą vis pagalvodavo kur dar galėtų save realizuoti, kuo užsiimti, tačiau dirbant pilną darbo dieną mintys likdavo mintimis. Sužinoję, kad laukiasi kūdikėlio, suprato, kad pagaliau atėjo laikas realizuoti savo idėjas. Todėl kartu su sūnumi gimė ir antras vaikas šeimoje – prekės ženklas MINI. JO. Tai tvarumo ir natūralumo prekės ženklas, todėl savo gaminiams kūrėjai renkasi tik natūralius audinius.

„Augindami vaikelį, ieškojome jam kuo geresnės kokybės drabužėlių, tačiau jie dažnai nuvildavo, todėl po ilgų dvejonių nusprendėme, kad mes galime sukurti tai ko patys ieškojome ir neradome. 

Kodėl būtent MINI. JO?

Todėl, kad tai šeimos verslas šeimai. Augindami vaiką, žinome ko trūksta mūsų rinkoje, todėl galime ne tik kurti produktus, tačiau turime puikią galimybę juos patys išbandyti ir tik nusprendę, kad produkto kokybė atitinka mūsų lūkesčius, produktą siūlyti ir kitiems.

Auginant vaiką, kartu vystyti verslą yra sunku, tačiau tai darome kartu su vyru, o kadangi darome sau, skiriame daug laiko ir pastangų, kad padarytume viską kaip galima geriau. Kadangi tai yra šeimos verslas, labai daug darbo darome savo rankomis. Visas kūrybos ir gamybos procesas yra sudėtingas, tačiau įdomus. Padedant įvairių sričių specialistams, mes galime įgyvendinti visas savo idėjas, o galutinį rezultatą pateikti kaip produktą savo klientams.”

Verslo pradžios iššūkiai

“Verslo pradžia visiems kūrėjams yra sunki ir reikalaujanti daug laiko ir atsidavimo. Mūsų atveju, mes ilgai ieškojome savo sričių specialistų, kurie padėtų mums įgyvendinti idėjas, kurios sukosi mūsų galvose, tačiau esame labai laimingi, kad po ilgų paieškų pavyko juos rasti. Džiaugiamės savo sprendimu, bendradarbiauti su geriausiais specialistais, kadangi tik taip galime pasiekti geriausių rezultatų.

Didžiausias iššūkis buvo pradėti verslą, kadangi šiuo metu rinkoje yra įvairiausių produktų, todėl gali atrodyti, kad nieko nepavyks, neatsiras klientų. Tačiau svarbiausia yra žengti pirmąjį žingsnį. Žinoma nereikia tikėtis greito rezultato, tačiau dirbant ir siekiant tikslo, viskas yra įgyvendinama. Todėl kiekvienam dvejojančiam linkime pagaliau susidėlioti savo mintis ir pradėti, o vėliau viskas bus daug lengviau.

Prekybą internete pradėjome nuo Facebook puslapio bei Instagram paskyros ir kaip visi nauji kūrėjai, susidūrėme su daugybe iššūkių. Tačiau išliekame optimistais ir sunkiomis akimirkomis šeimoje vienas kitą palaikome.

Mes tikime savimi ir savo idėjomis, tikime tuo ką darome. Manome, kad tai ir yra sėkmės paslaptis – tikėjimas savimi ir savo kuriamu produktu. Didžiausias paskatinimas veikti ir kurti, yra teigiami klientų atsiliepimai.  Džiaugiamės, kad žmonės myli tai, ką mes kuriame, kadangi į savo kuriamus produktus sudedame labai daug meilės ir rūpesčio. Kiekvieną produktą apčiupinėjame, testuojame ir klientui siunčiame tik tada, kai esame visiškai tikri dėl savo produkto kokybės.”

Mūsų gaminius galima įsigyti Facebook paskyroje bei Instagram.