Mažosiospėdutės.lt – rankų darbo dovanos vaikams

Atsakingi tėvai gerai žino, kaip yra sunku rasti kokybiškų ir unikalių dovanų patiems mažiausiems. Noras gerokai palengvinti šias paieškas vilniečiui Tautvydui Šlėgaičiui netruko virsti patrauklia verslo idėja.

Kartu su kaimynu ir kolega Tomu Rimkumi šiandien jie sėkmingai vysto platformą „Mažosios pėdutės“, kurioje originalius rankų darbo gaminius vaikams siūlo virš šimto Lietuvos smulkiųjų verslininkų.

Praėjusių metų gegužę gimęs startuolis atlaikė visus siautėjančios koronaviruso pandemijos iššūkius. Vartojimo įpročius keičiantys lietuviai šiandien vis dažniau apsipirkinėja internetu, o rankdarbių kūrėjai, neturintys galimybių prekiauti fizinėse vietose, ieško būdų, kaip būti pastebėti.

Lietuvos kūrėjų platforma

„Mažosios pėdutės“ čia atlieka virtualaus tarpininko vaidmenį – vartotojus, pavargusius nuo plastikinių, greitai lūžtančių ir nepatvarių žaislų, sintetinių ir jautrią vaikų odą dirginančių drabužių, ši platforma suveda su kruopščiai atrinktais lietuvių kūrėjais, galinčiais pasiūlyti išskirtinės kokybės prekių.

Šio startuolio kūrėjai pastebi, kad tėvai, ieškodami autentiškų ir tvarių dovanų savo vaikams įvairiuose populiariuose skelbimų portaluose, forumuose ar socialinių tinklų grupėse, praranda nemažai brangaus laiko, o paieškos rezultatai neretai būna nuviliantys.

Platforma „Mažosios pėdutės“ padeda sutrumpinti šį kelią, nes būtent čia pačias įvairiausias vaikams skirtas prekes galima rasti vienoje vietoje. Vartotojams siūlomame asortimente – visiškai nauji rankų darbo žaislai ir lėlės, patogūs ir stilingi drabužiai mergaitėms ir berniukams, vaiko kambario ir švenčių jaukumą kuriančios dekoracijos ir interjero detalės, aksesuarai bei kiti aukštos vertės gaminiai iš šalies smulkiojo verslo tiekėjų.

Suburti juos po vienu bendru skėčiu sumanęs verslininkas T. Šlėgaitis griauna nusistovėjusį mitą, kad rankų darbo gaminiai yra itin brangūs ir nori paskatinti tautiečius rinktis vietinę, kokybišką ir aplinką tausojančią produkciją.

„Autentiški, rankų darbo kūriniai savo kokybe dažnai gerokai pranoksta masinės gamybos prekes, tačiau jų kainos yra gana panašios. Ieškodami gerai žinomais užsienio prekių ženklais pažymėtų drabužių, žaislų ir kitų prekių savo vaikams, besidairydami į prekybos centrų parduotuvių vitrinas, neretai pamirštame, kiek daug talentingų rankdarbių kūrėjų turime čia pat – Lietuvoje. Didžiausias iššūkis – juos surasti, todėl tikime, kad mūsų platforma ne tik padeda atkreipti vartotojų dėmesį į tai, ką šiandien jiems gali pasiūlyti smulkusis šalies verslas, bet ir pastūmėja kitus kūrėjus prisijungti prie gausėjančios mūsų bendruomenės“, – tikina T. Šlėgaitis.

Tramplinas rankdarbių gamintojams

Smulkieji prekybininkai, prisijungę prie platformos „Mažosios pėdutės“, gali visiškai nemokamai susikurti savo elektroninę parduotuvę ir iškart pradėti prekiauti savo gaminiais. Tai greitas, patogus ir paprastas sprendimas visiems, kurie nori pasiūlyti savo rankdarbius ir užsiauginti klientų ratą.

Tokį trampliną rankdarbių gamintojams siūlantys jaunieji verslininkai sako, kad labiausiai juos motyvuoja teigiamos vartotojų patirtys ir atsiliepimai, įvertinantys mūsų šalies kūrėjų pastangas ir kruopštų jų darbą.

„Asmeniškai man didžiausią pasitenkinimą palieka geri prekių įvertinimai ir pirkėjų laiškai, kuriuose jie dėkoja už „fantastišką žaisliuką“, kurio vaikas iš rankų nepaleidžia. Aišku, supranti, kad prekė ne tavo, o kūrėjo rankomis sukurta, bet tu smarkiai prisidėjai prie to, kad šis vaikas tą žaisliuką gautų“, – pasakoja T. Rimkus.

Įvertinti Lietuvos rankdarbių kūrėjų gaminius ir išsirinkti originalią dovaną vaikams galima apsilankius elektroninėje parduotuvėje www.mazosiospedutes.lt